Skip to main content

Jeden darčekový poukaz na 600+ aerolínií

Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb

Darovať poukaz

Jeden poukaz, 600 leteckých spoločností po celom svete

airlines airlines

FAQ - často kladené otázky

Ako uplatniť darčekový poukaz od Pelikána?

Jednoducho si vyberte vašu vysnívanú dovolenku alebo letenku a v príslušnom kroku objednávky služieb stačí, ak vložíte jedinečný kód poukážky do poľa “zľavový kód.

Môžem uplatniť darčekový poukaz aj na kompletné dovolenky?

Áno. Darčekovú poukážku od spoločnosti Pelikán môžete využiť na akúkoľvek letenku, pobyt či kompletnú dovolenku dostupnú na stránkach Pelikan.sk

Čo sa stane, keď stratím darčekový poukaz?

V prípade, že z akýchkoľvek príčin stratíte prístup k darčekovému poukazu sa prosím obráťte na náš Zákaznícky servis, kde vám overia platnosť vášho vouchera.

Zákaznícky servis: 02 / 5464 9494

Kedy exspiruje darčekový poukaz?

Darčekový poukaz je platný do konca nasledujúceho roka.

Na koho sa môžem obrátiť v prípade dodatočných otázok k darčekovému poukazu?

V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok týkajúcich sa darčekového poukazu od spoločnosti Pelikan.sk nás môžete kontaktovať na našom Zákazníckom servise.

Zákaznícky servis: 02 / 5464 9494

Voucher na dovolenku od Pelikána

Rozmaznávajte svojich blízkych voucherom na dovolenku, ktorý môžu využiť na ich vysnívaný pobyt podľa ich vlastného výberu. Vďaka možnosti výberu z mnohých destinácií po celom svete si ľahko nájdu ideálnu dovolenku, na ktorú budú spomínať po zvyšok života. Výhodou darčekového poukazu je, že ho môžete uplatniť na akúkoľvek letenku, pobyt, či kompletnú dovolenku na stránkach Pelikan.sk

darčekový poukaz od Pelikána

Voucher na dovolenku od Pelikána na každú príležitosť

Či už ide o výročie, narodeniny alebo Vianoce, darujte cestovateľský zážitok s darčekovou poukážkou. Kúpte darčekový poukaz tomu, koho milujete a obdarovaný môže hodnotu vouchera použiť na úhradu svojej vysnívanej dovolenky, či už ide o exotický útek do Dubaja alebo romantický pobyt na Maldivách.

Ako vytvoriť darčekový poukaz a darovať zážitok svojmu blízkemu? 

Je to veľmi jednoduché, vytvorenie darčekového poukazu pozostáva z 3 ľahkých krokov. V prvom kroku si vyberiete vzhľad poukazu. Keďže váš darček by mal byť rovnako výnimočný ako váš vzťah s obdarovaným, voucher od Pelikána si viete prispôsobiť vašou osobnou fotografiou alebo obrázkom podľa vašich predstáv, tak aby voucher získal osobný a jedinečný nádych. 
V ďalšom kroku stačí napísať vlastné venovanie. Na záver vyberiete hodnotu poukazu a dokončíte objednávku, také jednoduché. 


Pripravený darovať zážitok svojmu blízkemu?

Navštívte našu stránku na vytvorenie darčekového poukazu, kde nájdete viac informácií.