Skip to main content

Darčekový poukaz - Ryanair

Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb
Tipy ako využiť darčekový poukaz Ryanair od Pelikána

FAQ - často kladené otázky

Ako uplatniť darčekový poukaz Ryanair?

Jednoducho si vyberte vašu vysnívanú letenku a v príslušnom kroku objednávky služieb stačí, ak vložíte jedinečný kód Ryanair poukazu do poľa “zľavový kód“. Výhodou darčekového poukazu je, že ho môžete uplatniť na akúkoľvek letenku či dovolenku zakúpenú v Pelikáne.

Čo sa stane, keď stratím darčekový poukaz Ryanair?

V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu stratíte prístup k Ryanair darčekovému poukazu sa prosím obráťte na náš Zákaznícky servis, kde Vám overia platnosť Vášho Ryanair vouchera.

Zákaznícky servis: 02 / 5464 9494

Kedy exspiruje Ryanair darčekový poukaz?

Darčekový poukaz Ryanair je platný do konca nasledujúceho roka.

Na koho sa môžem obrátiť v prípade dodatočných otázok k Ryanair voucheru?

V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok týkajúcich sa Ryanair poukážky nás môžete kontaktovať na našom Zákazníckom servise.

Zákaznícky servis: 02 / 5464 9494

Ako vytvoriť darčekový poukaz Ryanair a darovať zážitok svojmu blízkemu?

Vytvorenie darčekového poukazu Ryanair je veľmi jednoduché, celé to pozostáva z 3 rýchlych a ľahkých krokov. V prvom kroku si vyberiete vzhľad vouchera.  Keďže váš darček by mal byť rovnako výnimočný ako váš vzťah s obdarovaným, darčekový poukaz Ryanair si viete prispôsobiť Vami nahranou fotografiou alebo obrázkom podľa Vašich predstáv, tak aby voucher získal osobný a jedinečný nádych. V ďalšom kroku stačí napísať vlastné venovanie osobe, ktorej chcete darovať tento výnimočný zážitok. Na záver vyberiete hodnotu poukazu a dokončíte objednávku, také jednoduché. 

Voucher na vašu letenku či dovolenku

Najväčšou výhodou darčekového poukazu je, že ho môžete uplatniť na akúkoľvek letenku, pobyt či dokonca kompletnú dovolenku na stránkach Pelikan.sk. Použitie vouchera teda nie je limitované iba na nákup Ryanair leteniek. Vďaka tomu môžete rozmaznať svojich blízkych poukazom, ktorý môžu využiť na ich vysnívanú dovolenku podľa vlastných predstáv.  Vďaka možnosti výberu z mnohých destinácií po celom svete si ľahko nájdu ideálnu dovolenku, na ktorú budú spomínať po zvyšok života.

Darčekový poukaz Ryanair je vhodný na každú príležitosť

Je jedno či ide o výročie, narodeniny alebo Vianoce, cestovateľský zážitok s darčekovou poukážkou Ryanair môžete venovať kedykoľvek. Darujte darčekový poukaz Ryanair tomu koho milujete a obdarovaný môže hodnotu vouchera použiť na úhradu svojej vysnívanej dovolenky, letenky či wellness pobytu na Slovensku.

Pripravený darovať zážitok svojmu blízkemu?

Navštívte našu stránku na vytvorenie darčekového poukazu, kde nájdete viac informácií.