Skip to main content

Darčekový poukaz - Wizz Air

Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb

FAQ - často kladené otázky

Ako uplatniť darčekový poukaz Wizz Air?

Jednoducho si vyberte vašu vysnívanú letenku a v príslušnom kroku objednávky služieb stačí, ak vložíte jedinečný kód Wizz Air poukazu do poľa “zľavový kód“. Výhodou darčekového poukazu je, že ho môžete uplatniť na akúkoľvek letenku či dovolenku zakúpenú v Pelikáne.

Čo sa stane, keď stratím darčekový poukaz Wizz Air?

V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu stratíte prístup k Wizz Air darčekovému poukazu sa prosím obráťte na náš Zákaznícky servis, kde Vám overia platnosť Vášho Wizz Air vouchera.

Zákaznícky servis: 02 / 5464 9494

Kedy exspiruje Wizz Air darčekový poukaz?

Darčekový poukaz Wizz Air je platný do konca nasledujúceho roka.

Na koho sa môžem obrátiť v prípade dodatočných otázok k Wizz Air voucheru?

V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok týkajúcich sa Wizz Air poukážky nás môžete kontaktovať na našom Zákazníckom servise.

Zákaznícky servis: 02 / 5464 9494

Ako môžem vytvoriť darčekový poukaz Wizz Air?

Vytvorenie darčekového poukazu Wizz Air je veľmi jednoduché, celé to pozostáva z 3 rýchlych a ľahkých krokov. V prvom kroku si vyberiete vzhľad vouchera. Váš darček by mal byť rovnako výnimočný ako váš vzťah s osobou, ktorú chcete potešiť. Darčekový poukaz Wizz Air si viete vytvoriť Vami nahranou fotografiou alebo obrázkom podľa Vašich predstáv, tak aby voucher získal jedinečný a osobný  nádych. V ďalšom kroku stačí napísať vlastné venovanie osobe, ktorej chcete darovať tento výnimočný zážitok. Na záver vyberiete hodnotu poukazu a dokončíte objednávku.

Voucher na vašu letenku či dovolenku

Najväčšou výhodou darčekového poukazu Wizz Air je, že ho môžete uplatniť na akúkoľvek letenku, pobyt či dokonca kompletnú dovolenku na stránkach Pelikan.sk. Použitie vouchera teda nie je limitované iba na nákup leteniek Wizz Air. Vďaka tomu môžete rozmaznať svojich blízkych poukazom, ktorý môžu využiť na ich vysnívanú dovolenku podľa vlastných predstáv.  Vďaka možnosti výberu z mnohých destinácií po celom svete si ľahko nájdu ideálnu dovolenku, na ktorú budú spomínať po zvyšok života.

Darčekový poukaz Wizz Air je vhodný na každú príležitosť

Je jedno či ide o výročie, narodeniny alebo Vianoce, cestovateľský zážitok s darčekovým poukazom Wizz Air môžete venovať kedykoľvek. Darujte darčekový poukaz Wizz Air tomu koho milujete a obdarovaný môže hodnotu vouchera použiť na úhradu svojej vysnívanej dovolenky, letenky či wellness pobytu na Slovensku.

Pripravený darovať zážitok svojmu blízkemu?

Navštívte našu stránku na vytvorenie darčekového poukazu, kde nájdete viac informácií.