Skip to main content

Najlepšie hotely na Malte

Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb

Pelikán pre vás vybral najlepšie hotely na Malte, aby ste si naplno užili a spoznali tento malebný ostrov v Stredozemnom mori.

Najlepšie ubytovanie bez leteniek na Malte

Ďalšie hotely na Malte

 

Široká ponuka
Akciové ceny
Experti na Maltu
Online z pohodlia domova
Partnerské benefity
Klientský servis

FAQ - často kladené otázky

Chcem bývať v blízkosti mora, aké mám možnosti?

Ak hľadáte ubytovanie na Malte v blízkosti mora či pláží, odporúčame oblasti Sliema, St. Julian's, Bugibba, Mellieha a Marsaskala. Pelikánom overenými hotelmi v blízkosti mora sú:

Aké aktivity a zariadenia ponúkajú hotely na Malte?

Pelikán starostlivo pripravuje hotely, ktoré ponúkajú širokú škálu služieb a aktivít. Môžete sa tak tešiť na SPA wellness zóny, jacuzzi, bazény, plážové kluby, súkromné pláže a iné. Všetky hotely sú moderne a komfortne zariadené a väčšinu sme osobne navštívili.

Ktoré hotely na Malte sú vhodné mladé páry?

Na Malte je veľa hotelov, ktoré sú vhodné pre páry a ponúkajú romantické a pohodlné ubytovanie. V Pelikáne dvojiciam odporúčame na ubytovanie napríklad Malta-3*Hotel 115 The Strand a Malta-3*Azur Hotel by ST Hotels.

Ktoré hotely na Malte sú vhodné pre rodiny s deťmi?

Hotely na Malte ponúkajú mnoho aktivít pre rodiny s deťmi. Niektoré hotely majú detské bazény a herné miestnosti pre deti, zatiaľ čo iné organizujú animačné programy. Nami odporúčanými sú napríklad hotel Malta-4*Dolmen Hotel a Malta-3*+Ramla Bay Resort. Samozrejme, všetko závisí od preferencií rodiny a veku detí. Náš zákaznícky servis vám rád pomôže s výberom hotela, ktorý zodpovedá vašim požiadavkám a potrebám najlepšie.

Čo na Malte znamená označenie hotelov Adults only?

Adults only sú hotely, ktoré sú určené len pre dospelé osoby resp. osoby od určitého veku (zväčša od 18 rokov, no môže byť aj od 14, alebo 16 rokov). Tieto hotely a rezorty na Malte neakceptujú na dovolenke rodiny s malými deťmi a sú vhodné najmä pre páry a ľudí, ktorí počas dovolenky vyhľadávajú pokojnú atmosféru hotela.

Nenašiel som hotel ktorý by vyhovoval mojím požiadavkám, ako mám ďalej pokračovať?

Neváhajte kontaktovať náš skúsený Zákaznícky servis e-mailom na adrese pobyty@pelikan.sk alebo telefonicky na čísle 02/ 3216 6321, ktorý vám pomôže s výberom hotela na mieru podľa vašich predstáv za bezkonkurenčné ceny.

Hotely na Malte s Pelikánom a poistením na istotu

Ak plánujete svoju dovolenku na Malte a hľadáte kvalitné ubytovanie, Pelikán vám ponúka širokú ponuku overených hotelov, ktoré sme sami navštívili. Vybrali sme hotely pre všetky cenové kategórie a pre rôzne typy cestovateľov, vrátane mladých párov i pre rodiny s deťmi. Naše hotely sa nachádzajú v žiadaných lokalitách blízko pláží a kultúrnych pamiatok, čo vám umožní preskúmať krásy Malty a okolitých ostrovov. Či už cestujete na Maltu na dovolenku, na krátku zastávku alebo za prácou, ubytovanie s Pelikánom je tou najlepšou voľbou!

Novinkou v ponuke Pelikána je unikátne poistenie leteniek KOALA, vďaka ktorému dostane každý pasažier 200 eur za každý zrušený let alebo za meškanie viac ako 2 hodiny.

Bonusom a istotou pre cestovateľov je možnosť dokúpenia si poistenia ISTOTA, ktoré zaručuje preplatenie liečebných nákladov a následkov po úraze. Platí však aj v iných rôznych nečakaných a nie veľmi príjemných situáciách, ako napríklad problémy s batožinou, meškanie dopravného prostriedku, potreba pátrania alebo záchrany alebo poškodenie zdravia a majetku tretích osôb. Ak máte poistenie STORNO a viete sa preukázať potvrdením o udalosti ako ochorenie, úraz alebo aj strata práce a ďalšie neočakávané situácie, za nepreletenú časť vašej letenky sa vám vrátia peniaze. Pri niektorých dovolenkových ponukách môžete využiť aj službu FLEX, s ktorou môžete vybrané pobyty zrušiť bez udania dôvodu aj 14 dní pred plánovaným odletom.