Skip to main content

Radar lietadiel - sledovanie letov v reálnom čase online 

 

Radar lietadiel vám umožní sledovať všetky lety komerčných leteckých spoločností, ktoré sú aktuálne vo vzduchu. Radar lietadiel vám v reálnom čase zobrazí informácie o vami vybranom lete, ako napríklad rýchlosť lietadla, jeho trasu, typ lietadla, letovú výšku a podobne.

Na online radare lietadiel tak viete veľmi jednoducho sledovať nielen svoje lety, ale taktiež lety svojich známych. Stačí kliknúť na ktorékoľvek lietadlo na radare lietadiel a spomínané informácie sa vám ihneď zobrazia.

Pre koho je radar lietadiel zaujímavý?

Sledovanie letov online je určené predovšetkým trom veľkým skupinám záujemcov: nadšenci pre lietanie, cestujúci v lietadlách a ich rodinní príslušníci. V zásade je služba dostupná zadarmo každému záujemcovi o zverejňované informácie. Flightradar24 však na svojich stránkach ponúka aj platené funkcie, ktoré umožnia sledovať ešte viac údajov o aktuálnych letoch.
 

Sledovanie letov rodinných príslušníkov

Veľký úžitok prináša náš radar lietadiel všetkým cestujúcim a ich rodinným príslušníkom. Tí sa môžu jednoducho na leteckom radare informovať o tom, či je vo vzduchu všetko v poriadku a sledovať tiež aktuálne meškanie letu. Ak musíte vyzdvihnúť z letiska svojich príbuzných alebo priateľov, prezradí vám radar na minútu presne, kedy musíte na letisko vyraziť. Okrem ukludňujúcej istoty pre tých, ktorí zostali na zemi, je služba zaujímavá aj pre všetkých cestujúcich. Informácie o meškaní zverejňované na online radare lietadiel sú často presnejšie a spravidla aj aktuálnejšie, než údaje na letisku. Ak chcete vedieť, ako dlho trvá let z jednej destinácie do druhej, odporúčame navštíviť našu stránku Dĺžka letov do populárnych destinácii.

 

1 deň leteckej prepravy nad Atlantikom podľa radaru lietadiel online

 

Kúpte si akciové letenky a sledujte svoj let na radare lietadiel:

pelipecky
pelipecky