Skip to main content

Malta - dovolenka, ktorá je hitom roku 2023

Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb
Najlepšie pobyty na Malte
Akciové letenky na Maltu

Dovolenka na Malte s Pelikánom a poistením na istotu

Zaleťte si na ostrov, ktorý je hitom roku 2023, s najväčším slovenským vyhľadávačom dovoleniek a leteniek a expertom na Maltu. V ponuke Pelikána nájdete široký výber leteniek a dovolenkových ponúk pre všetky kategórie cestovateľov. A keďže záujem o Maltu je veľký a tento rok rastie dvojnásobne, rozširujeme našu ponuku o tie najobľúbenejšie hotely - mestské či plážové, luxusné či cenovo výhodné.

Novinkou v ponuke Pelikána je unikátne poistenie leteniek KOALA, vďaka ktorému dostane každý pasažier 200 eur za každý zrušený let alebo za meškanie viac ako 2 hodiny.

Bonusom a istotou pre cestovateľov je možnosť dokúpenia si poistenia ISTOTA, ktoré zaručuje preplatenie liečebných nákladov a následkov po úraze. Platí však aj v iných rôznych nečakaných a nie veľmi príjemných situáciách, ako napríklad problémy s batožinou, meškanie dopravného prostriedku, potreba pátrania alebo záchrany alebo poškodenie zdravia a majetku tretích osôb. Ak máte poistenie STORNO a viete sa preukázať potvrdením o udalosti ako ochorenie, úraz alebo aj strata práce a ďalšie neočakávané situácie, za nepreletenú časť vašej letenky sa vám vrátia peniaze. Pri niektorých dovolenkových ponukách môžete využiť aj službu FLEX, s ktorou môžete vybrané pobyty zrušiť bez udania dôvodu aj 14 dní pred plánovaným odletom.