Skip to main content

First minute dovolenka v Tunise 2022

dní

Najpopulárnejšie dovolenky v Tunise

Tunisko - Sentido Rosa Beach
Moderný hotelový komplex situovaný v krásne upravenej záhrade priamo pri piesočnatej pláži.
Hodnotenie
4.2/6
Dobré
4 hodnotení
od
512
Cena na osobu
Hodnotenie
4.2/6
Dobré
4 hodnotení
Tunisko - Sentido Rosa Beach
Moderný hotelový komplex situovaný v krásne upravenej záhrade priamo pri piesočnatej pláži.
All Inclusive
Odlety z: Bratislavy, Viedne, Košíc
Piesočná pláž
Ležadlá na pláži v cene
Možnosť priameho letu
Vhodný pre rodiny
Wellness
Možnosť all inclusive
Vodné športy
Hodnotenie hotela:
Marcela
Júl 2020
Veľmi slušný, renovovaný hotel. Nevýhodou môže byť pláž a plytké more, čo ale dokáže vynahradiť bazén s morskou vodou. Animačný tím tu bol pre nás celý deň - od ranných... Čítať viac
Jana
Júl 2020
Super animačný tým, ktorý ponúkal celodenné aktivity a večerné show nielen pre deti. Reštaurácia ponúka na výber mnoho jedál. Personál bol milý, vždy sa snažili, aby sme sa cítili čo najlepšie.
Zobraziť menej
od
512
Cena na osobu
Zobraziť menej
od
512
€ / Cena na osobu
Tunisko - Zita Beach Resort
Príjemný hotelový komplex ležiaci priamo na pláži, v srdci pobrežnej oázy Zarzis. Príjemnú atmosféru dotvárajú...
Hodnotenie
4.1/6
Dobré
2 hodnotení
od
543
Cena na osobu
Hodnotenie
4.1/6
Dobré
2 hodnotení
Tunisko - Zita Beach Resort
Príjemný hotelový komplex ležiaci priamo na pláži, v srdci pobrežnej oázy Zarzis. Príjemnú atmosféru dotvárajú tropické záhrady, ktorými je hotel obklopený. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi .
All Inclusive
Odlety z: Bratislavy, Viedne
Piesočná pláž
Ležadlá na pláži v cene
Možnosť priameho letu
Vhodný pre rodiny
Možnosť all inclusive
Športoviská
Hodnotenie hotela:
Andrej
Júl 2020
Služby tohto hotela sú naozaj na úrovni. V roku 2019 sme stihli absolvovať až dve návštevy, takže si viete predstaviť akí ohromení sme boli týmto hotelom. Oba pobyty sme sa cítili ako v... Čítať viac
Simona
Júl 2020
Tento hotel je veľmi pekný. Ponúka dva veľké bazény. Služby sú tiež fajn, ale animátorský tím je najlepší s akým sme sa kedy stretli. Ďakujeme každému jednému za to, že spravili... Čítať viac
Zobraziť menej
od
543
Cena na osobu
Zobraziť menej
od
543
€ / Cena na osobu
Tunisko - Iberostar Selection Kuriat Palace
Hodnotenie
6/6
Výborné
2 hodnotení
od
737
Cena na osobu
Hodnotenie
6/6
Výborné
2 hodnotení
Tunisko - Iberostar Selection Kuriat Palace
All Inclusive
Odlety z: Viedne
Piesočná pláž
Možnosť priameho letu
Vhodný pre rodiny
Wellness
Možnosť all inclusive
Vodné športy
Športoviská
Hodnotenie hotela:
Gabriela
Júl 2020
Hotel Iberostar na nás zanechal veľmi dobrý dojem. Izba a tiež aj priestory hotela boli krásne čisté. Jedlo bolo priemerné a sem-tam sa nám zdalo aj bez chuti, ale kto vie, možno sme len my... Čítať viac
Marek
Júl 2020
Tento hotel je perfekntým miestom na dovolenku, špeciálne ak si chce človek oddýchnuť a zrelaxovať. Personál nám dával každý deň najavo, že im na hosťoch záleží. Boli sme tu v zime,... Čítať viac
Zobraziť menej
od
737
Cena na osobu
Zobraziť menej
od
737
€ / Cena na osobu
Nenašli ste dovolenku snov?
Vyplňte krátky formulár a nájdeme ju za vás
Vyplniť formulár
Cestovanie s jednotkou na trhu
Sme na trhu už 15 rokov a vo svete cestovania vieme presne, ako na to. Pomôžeme vám s dovolenkou, letenkami, poistením, prenájmom auta či s vašimi ďalšími prianiami.

FAQ - často kladené otázky

Sú zobrazované ceny dovoleniek v Tunise konečné?

Ceny všetkých dovoleniek v Tunise na stránke pelikan.sk sú konečné vrátane povinných poplatkov.
Ceny neobsahujú len voliteľné služby (napr. cestovné poistenie do Tunisu) alebo poplatky, ak sa platia iba na mieste (napr. miestne poplatky na recepcii hotela) alebo poplatky za vstupné víza, ktoré sa platia na letisku po prílete alebo sa vybavujú individuálne elektronicky a podobne.

Čo v Tunise znamená označenie hotelov Adults only?

Adults only sú hotely, ktoré sú určené len pre dospelé osoby resp. osoby od určitého veku. (zväčša od 18 rokov, no môže byť aj od 14, alebo 16 rokov). Tieto hotely a rezorty v Tunise neakceptujú na dovolenke rodiny s malými deťmi a sú vhodné najmä pre páry a ľudí, ktorí počas dovolenky vyhľadávajú pokojnú atmosféru hotela.

Aký je postup v prípade, že mám záujem o viac ako 1 izbu?

Väčšina dovolenkových rezervačných systémov funguje na princípe individuálnych rezervácií a zadanú skladbu osôb umiestňujú do 1 spoločnej izby. V prípade záujmu o dovolenku pre viac osôb a viac ako 1 izbu nás však stačí kontaktovať telefonicky alebo emailom a radi Vám preveríme dostupnosť dostatočného počtu izieb a leteniek a pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek pre spoločnú rezerváciu viacerých izieb.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefón: 02 / 321 66 321

Čo ak mám počas dovolenky v Tunise záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania,iný počet osôb, alebo iný termín dovolenky v Tunise nás stačí kontaktovať telefonicky alebo emailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.
Email: pobyty@pelikan.sk
Telefón: 02 / 321 66 321

Je možné za dovolenku v Tunise uhradiť len zálohu a zvyšok doplatiť neskôr?

V prípade záujmu o zálohovú úhradu dovolenky v Tunise nás prosím kontaktujte emailom na pobyty@pelikan.sk alebo telefonicky na čísle 02 / 321 66 321, prípadne uveďte túto požiadavku v poznámke rezervácie.

Radi Vám preveríme či organizátor vybranej dovolenky v Tunise umožňuje zálohovú úhradu a budeme Vás informovať o podmienkach a splatnosti zvyšnej časti. Touroperátori väčšinou umožňujú zálohovú úhradu pre dovolenky s nástupom o viac ako 30-60 dní, ale zároveň to závisí aj od iných faktorov ako je je napríklad typ leteniek a pod. Výška zálohovej úhrady sa môže pohybovať pri niektorých CK už od 10%, ale zvyčajne je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkom zvyšnej časti do cca 35 dní pred odchodom na dovolenku v Tunise.

Aký je postup po úhrade dovolenky v Tunise?

Po doručení notifikácie z banky do CK Pelikán o úspešnej úhrade celkovej ceny dovolenky v Tunise z platobného systému preveríme obratom, ale najneskôr do jedného pracovného dňa dostupnosť všetkých produktov a služieb v objednávke a ich aktuálnu cenu.

V prípade, ak budú všetky produkty a služby v objednávke v rovnakej cenovej hladine dostupné, potvrdíme Vám e-mailom ich úspešné rezervovanie a vystavenie.

V prípade, ak bude minimálne jeden z produktov a služieb v objednávke v rovnakej cenovej hladine nedostupný, resp. dostupný iba s vyššou cenou, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo e-mailom hneď, ako to bude možné. Zároveň Vám ponúkneme najvýhodnejšiu alternatívu, ktorá bude v danom čase k dispozícii. Ak by Vám žiadna z ponúknutých možností alebo alternatív pobytu nevyhovovala, uhradenú sumu Vám obratom refundujeme na Váš účet alebo priamo na Vašu platobnú kartu (podľa spôsobu Vašej úhrady).

Čo v Tunise znamená označenie izby “Cenovo zvýhodnená / Economy“?

Tento typ izieb býva nielen v Tunise označovaný mnohými pojmami, napríklad aj “Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp“ a pod. Ide o izby, ktoré sú cenovo zvýhodnené a môžu (ale aj nemusia) mať nejaký hendikep (menšia rozloha, horšia poloha, výhľad do prevádzkovej časti hotela, menšie okno, bez balkóna, pri výťahu, bez rekonštrukcie a pod). Keďže rozdiel v cene dovolenky medzi takýmto a štandardným typom izby býva často len pár eur, odporúčame zvoliť radšej štandardný typ izby. Radi Vám pomôžeme s identifikáciou a výberom vhodného typu ubytovania počas vašej dovolenky v Tunise.

Nenašli ste dovolenku vašich snov?
Prezraďte nám, ako si ju predstavujete a nájdeme ju za vás!

Dovolenka v Tunisku

Hovorí sa, že ak chcete zažiť Afriku, no nemáte možnosť navštíviť väčšinu jej krajín, bude vám stačiť, ak sa pozriete do Tuniska. Horúca klíma spôsobuje, že táto krajina je ideálna voľba pre dovolenku po celý rok. Nekonečná Sahara, piesočné duny, krásne pláže, tradície a zvyky Berberov a množstvo historických pamiatok. To všetko patrí k Tunisku.

Poďte zažiť poriadne horúcu dovolenku v exotickom Tunisku! Piesočnaté pláže a tropické podnebie si rýchlo zamilujete. Ak pôjdete do Tuniska cez Pelikán, súčasťou dovolenkového balíčka bude aj dobré letecké spojenie, overený hotel, all inclusive a často aj služby delegáta.

Ak hľadáte pokojné more, Tunisko bude pre vás ideálnou voľbou. Ak ste fanúšikom potápania či šnorchlovania, určite oceníte aj to, že pobrežie Tuniska je posiate krásnymi koralovými útesmi. Tunisko je vhodnou destináciou aj v prípade, že sem plánujete cestovať s deťmi, resp. rodinou. Svedčí o tom množstvo zábavných parkov, udržiavané a čisté pláže a rodinné rezorty.

Kedy cestovať do Tuniska?

Pre Tunisko sú typické horúce letné dni s priemernou teplotou nad 30°C v mesiacoch jún až september. V tomto období je tu najviac turistov. Kedy teda navštíviť Tunisko? Ideálnym obdobím na dovolenku v Tunisku sú mesiace apríl, máj a september.