Skip to main content

Letenky s AirExplore

Odlety z Bratislavy
Komfort
Cena

Akciové letenky

Slovenská letecká spoločnosť AirExplore vznikla z pôvodnej airline SlovExplore. Air Explore už 10 rokov poskytuje cestujúcim skvelé služby a bezpečné lety po celom svete. Posádky spoločnosti Air Explore sú vysoko kvalifikované a skúsené v prevádzke nielen medzinárodných letov. Air Explore vždy venuje vysokú pozornosť palubnému servisu a letové posádky Vám vždy radi poskytnú profesionálne služby, aby ste sa počas letu cítili čo najlepšie.

FAQ - často kladené otázky

✔️ Aké hygienické opatrenia zabezpečuje letecká spoločnosť AirExplore?

Spoločnosť AirExplore postupuje v súlade so všetkými nariadeniami a odporúčaniami vydanými Európskou Agentúrou pre bezpečnosť letectva, ako aj nariadeniami vydanými UVZ SR a Útvaru hlavného hygienika Ministerstva dopravy. Letecká spoločnosť pravidelne monitoruje zdravotný stav svojich zamestnancov, ktorí sú takisto vybavení ochrannými prostriedkami. Lietadlá AirExplore prechádzajú kompletnou dezinfekciou po každom lete, v prípade potreby aj počas letu.

Všetci cestujúci musia mať na palube lietadla prekryté horné dýchacie cesty. Výnimku majú iba deti do 3 rokov a osoby s autizmom. K dispozícii je dezinfekcia rúk. Upravený je tiež proces nástupu a výstupu cestujúcich do a z lietadla tak, aby sa predišlo nadmernému zhromažďovaniu ľudí. Klimatizačné sústavy lietadiel sú vybavené HEPA filtrami, takže vzduch v kabíne sa obmieňa každé 4 minúty. Riziko nákazy je preto nižšie ako napríklad pri niekoľkohodinovej ceste vlakom.

✔️ Ako často budú prevádzkované lety do Splitu s AirExplore?

Letecká spoločnosť AirExplore bude prevádzkovať lety do chorvátskeho Splitu dvakrát do týždňa, a to vždy v stredu a v nedeľu. Letový plán je prispôsobený požiadavkám klientov tak, aby si vedeli nakombinovať dovolenku v Chorvátsku podľa svojich predstáv - či už ide o týždenný, jedenásťdňový turnus alebo predĺžený víkend.

✔️ Aký je rozdiel medzi letenkami do Splitu typu FIX a FLEXI?

V prípade, že poznáte presný termín, kedy chcete letieť na dovolenku do Chorvátska, máte možnosť vybrať si letenku typu FIX, ktorá je cenovo výhodnejšia, a v ktorej máte zahrnutú aj veľkú batožinu s hmotnosťou do 23 kg. Ak však ešte nemáte vybraný presný termín vašej cesty, môžete si rezervovať otvorenú letenku FLEXI, ktorá umožňuje zmenu termínu bez doplatku. Cena takisto zahŕňa veľkú batožinu.