Skip to main content

Letenky s AirExplore

128
Odlety z Bratislavy
Komfort
Cena

Akciové letenky

Slovenská letecká spoločnosť AirExplore vznikla z pôvodnej airline SlovExplore. Air Explore už 10 rokov poskytuje cestujúcim skvelé služby a bezpečné lety po celom svete. Posádky spoločnosti Air Explore sú vysoko kvalifikované a skúsené v prevádzke nielen medzinárodných letov. Air Explore vždy venuje vysokú pozornosť palubnému servisu a letové posádky Vám vždy radi poskytnú profesionálne služby, aby ste sa počas letu cítili čo najlepšie.

FAQ - často kladené otázky

✔️ Aké hygienické opatrenia zabezpečuje letecká spoločnosť AirExplore?

Spoločnosť AirExplore postupuje v súlade so všetkými nariadeniami a odporúčaniami vydanými Európskou Agentúrou pre bezpečnosť letectva, ako aj nariadeniami vydanými UVZ SR a Útvaru hlavného hygienika Ministerstva dopravy. Letecká spoločnosť pravidelne monitoruje zdravotný stav svojich zamestnancov, ktorí sú takisto vybavení ochrannými prostriedkami. Lietadlá AirExplore prechádzajú kompletnou dezinfekciou po každom lete, v prípade potreby aj počas letu.

Všetci cestujúci musia mať na palube lietadla prekryté horné dýchacie cesty. Výnimku majú iba deti do 3 rokov a osoby s autizmom. K dispozícii je dezinfekcia rúk. Upravený je tiež proces nástupu a výstupu cestujúcich do a z lietadla tak, aby sa predišlo nadmernému zhromažďovaniu ľudí. Klimatizačné sústavy lietadiel sú vybavené HEPA filtrami, takže vzduch v kabíne sa obmieňa každé 4 minúty. Riziko nákazy je preto nižšie ako napríklad pri niekoľkohodinovej ceste vlakom.

✔️ Ako často budú prevádzkované lety do Splitu s AirExplore?

Letecká spoločnosť AirExplore bude prevádzkovať lety do chorvátskeho Splitu dvakrát do týždňa, a to vždy v stredu a v nedeľu. Letový plán je prispôsobený požiadavkám klientov tak, aby si vedeli nakombinovať dovolenku v Chorvátsku podľa svojich predstáv - či už ide o týždenný, jedenásťdňový turnus alebo predĺžený víkend.

✔️ Aký je rozdiel medzi letenkami do Splitu typu FIX a FLEXI?

V prípade, že poznáte presný termín, kedy chcete letieť na dovolenku do Chorvátska, máte možnosť vybrať si letenku typu FIX, ktorá je cenovo výhodnejšia, a v ktorej máte zahrnutú aj veľkú batožinu s hmotnosťou do 23 kg. Ak však ešte nemáte vybraný presný termín vašej cesty, môžete si rezervovať otvorenú letenku FLEXI, ktorá umožňuje zmenu termínu bez doplatku. Cena takisto zahŕňa veľkú batožinu.

Boli informácie na tejto stránke užitočné?