Skip to main content

Lacné letenky so Saudia

769
Mimoriadne komfortné sedenie
Najpestrejšia ponuka jedál
Internet na palube zadarmo

Akciové letenky

Zaujímavosti o Saudi Arabian Airlines

Saudi Arabian Airlines, tiež známe ako Saudia, sú národnou leteckou spoločnosťou Saudskej Arábie a členom aliancie SkyTeam. So svojou flotilou viac ako 150 moderných lietadiel prevádzkuje Saudia lety do viac ako 120 destinácií po celom svete, vrátane veľkých miest na Blízkom východe, v Afrike, Ázii, Európe a Amerike.

Okrem svojej rozsiahlej siete leteckých spojení sa Saudia môže pochváliť poskytovaním vynikajúcich služieb svojim cestujúcim. Zamestnanci leteckej spoločnosti sú školení na poskytovanie tej najvyššej úrovne pohodlia. Saudia ponúka množstvo služieb, ktoré vám spríjemnia cestovanie. Patria medzi ne pohodlné sedačky, chutné jedlo na palube a široký výber zábavných možností.

Letecká spoločnosť Saudia tiež veľmi dbá na bezpečnosť cestujúcich a dodržuje prísne bezpečnostné štandardy. Či už cestujete za obchodom alebo zábavou, Saudi Arabian Airlines sú skvelou voľbou pre vašu ďalšiu cestu. Tak prečo váhať? Rezervujte si let so Saudia ešte dnes a vychutnajte si neopakovateľné služby a pohodlie týchto špičkových blízkovýchodných aerolínií.

FAQ - často kladené otázky

✔️ Aké služby na palube ponúka letecká spoločnosť Saudia?

Aerolinky Saudi Arabian Airlines patria medzi špičku Blízkeho Východu. Nové lietadlá, pohodlné sedadlá s množstvom priestoru na nohy aj v ekonomickej triede, chutné menu, ktoré si môžete vyskladať podľa vlastných predstáv, neobmedzené množstvo nealko nápojov a snackov, komfortný balíček s kozmetikou či multimediálny zábavný systém so 4000 hodinami obsahu sú absolútnou zárukou kvality. Na palubách lietadiel Airbus 330 a Airbus 320 je dokonca k dispozícii Wi-Fi pripojenie zadarmo.

✔️ Potrebujete zmeniť meno či priezvisko cestujúceho?

Keď vypĺňate meno a priezvisko cestujúceho počas rezervácie leteniek, ste povinný ich vyplniť v takom tvare, v akom sú uvedené v jeho cestovnom doklade, na ktorý bude cestovať. To platí aj ak má cestujúci viac mien alebo priezvisk. Ak sa pomýlite alebo medzičasom došlo k zmene v mene či priezvisku cestujúceho (napr. sobášom), niektoré letecké spoločnosti umožňujú úpravu za dodatočný poplatok. Zmeniť úplne meno alebo priezvisko cestujúceho, prípadne oboje, na letenkách väčšina leteckých spoločností neumožňuje. Tie, ktoré to povoľujú, vždy požadujú za uskutočnenie zmeny dodatočný poplatok. Ak si nie ste istý, či je takáto zmena mena či priezviska na letoch obsiahnutých vo Vašich letenkách možná, radi to bezplatne preveríme za Vás, stačí kontaktovať naše zákaznícke centrum. Ak sa po preverení rozhodnete uskutočniť zmenu, môžete tak za poplatok urobiť prostredníctvom nás.

✔️ Potrebujete zmeniť palubnú triedu letu?

Zmena triedy Vami vybraného letu na Vašich Multicity letenkách na vyššiu je možná takmer vždy. Takýto „upgrade“ do biznis triedy alebo prémiovej ekonomickej triedy závisí od počtu voľných miest v konkrétnej triede, jeho cena zase od podmienok leteckej spoločnosti. Realizáciu tejto požiadavky vie za poplatok zabezpečiť aj naše zákaznícke centrum.

✔️ Letecká spoločnosť Saudia zmenila čas/dátum alebo zrušila let

Ak letecká spoločnosť Saudia zmení čas odletu alebo dátum odletu niektorého z letov obsiahnutých v Multicity letenkách alebo niektorý let kompletne zruší, naše zákaznícke centrum Vás bude obratom informovať o ďalších alternatívach a konkrétnych možnostiach pokračovania Vašej cesty. Pelikán urobí všetko pre to, aby čo najviac znížil nepohodlie cestujúcich spojený s nepredvídanými narušeniami cestovných plánov a pomôže uspokojivo vyriešiť takéto situácie. V tomto prípade však nie je povinný cestujúceho odškodniť alebo mu škodu nahradiť, ak ju sám nespôsobil.

✔️ Zrušený/meškajúci let kvôli nepriaznivému počasiu

Ak je váš let presunutý, zrušený alebo mešká z dôvodu nevyhovujúceho počasia alebo inej náhlej udalosti a Vy už ste na letisku, prípadne ste neboli vpustený na palubu lietadla, je potrebné kontaktovať priamo tú leteckú spoločnosť, ktorá konkrétny let operuje. Má totiž aktuálne informácie o prípadnom najbližšom možnom čase resp. termíne odletu a vie Vás naň najpromptnejšie presunúť. Ak ponúknutá alternatíva od leteckej spoločnosti Vám narúša ďalšie lety na Multicity letenkách, kontaktujte zákaznícke centrum čo najskôr. Pelikán urobí všetko pre to, aby čo najviac znížil nepohodlie cestujúcich spojený s nepredvídanými narušeniami cestovných plánov a pomôže uspokojivo vyriešiť takéto situácie. V tomto prípade však nie je povinný cestujúceho odškodniť alebo mu škodu nahradiť, ak ju sám nespôsobil.