Skip to main content

Požičovňa áut v Las Vegas

Požičovňa áut v Las Vegas je skvelou voľbou najmä pre tých, čo chcú spoznávať širšie okolie mesta. Dovolenka v USA sa vďaka prenájmu auta stane dobrodružstvom a nezabudnuteľným zážitkom. Ak neholdujete uzavretým dovolenkovým rezortom, zapožičanie auta v Las Vegas obohatí vašu dovolenku o neobmedzené možnosti trás a nezávislosť. Prebádajte Las Vegas a jeho okolie na vlastnú päsť a príďte na chuť zážitkovému cestovaniu vďaka výhodnému prenájmu áut!

Top destinácie na prenájom auta

Prenájom auta - tipy a zaujímavosti

TOP roadtripy v USA: 6 najkrajších ciest naprieč Amerikou

Požičať si auto a precestovať s ním celú Ameriku. To je sen mnohých dobrodruhov z Európy. Každý, kto to už skúsil, má v zásobe desiatky nezabudnuteľných zážitkov.

Ako si lacno a bez problémov prenajať auto v zahraničí

Chystáte sa na dovolenku, no nepatríte medzi tých, ktorí ju radi trávia zavretí v hotelovom rezorte? Skvelé. My vám teraz ukážeme, ako si jednoducho a lacno rezervovať auto z pohodlia domova a prebádať vďaka tomu celú destináciu do posledného kútika.

Najkrajšie národné parky v USA. Ako sa k nim dostať?

V spojených štátoch sa nachádza takmer 60 národných parkov a mnoho ďalších štátnych parkov a rezervácií. Ktorý národný park si vybrať? My sme ich spísali rovno 15.

Kde v Európe sa oplatí prenajať si auto a vyraziť na roadtrip

Prenájom auta je skvelým spôsobom ako objavovať i tie najmenej prebádané a turistami takmer nedotknuté miesta.

FAQ autopožičovne

Čo potrebujem, aby som si mohol prenajať auto v požičovni áut?

Na prenájom auta musíte spĺňať základné podmienky - mať požadovaný vek a vodičský preukaz.
Okrem toho je jediná potrebná vec kreditná alebo debetná karta. Pri preberaní vozidla v požičovni áut budete potrebovať:

  • Váš voucher vygenerovaný po objednávke on-line - slúži ako potvrdenie o rezervácii alebo zaplatení za prenájom auta.
  • Kreditnú alebo debetnú kartu, na ktorej je dostatok financií na zaplatenie depozitu - zálohy za vozidlo.
  • Vodičský preukaz platný minimálne 12 mesiacov (v niektorých prípadoch môže byť aj 24 mesiacov).
  • Váš doklad totožnosti - v rámci EÚ občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Toto sú všeobecné informácie, rôzne požičovne áut môžu mať špecifické podmienky, preto si radšej vždy pred cestou skontrolujte podmienky na prenájom vozidla konkrétnej autopožičovne.

Aký vek je potrebný na prenájom auta z autopožičovne?

Koľko rokov musíte mať, aby ste si mohli prenajať vozidlo? Vo väčšine prípadov autopožičovne vyžadujú vek vodiča v rozmedzí 21 až 70 rokov. Často sa však stáva, že ak ste mladší ako 25 rokov alebo máte nad 70 rokov, budete musieť zaplatiť dodatočný príplatok.

Môžem prenajať auto pre niekoho iného?

Prenajať auto v požičovni áut môžete pre kohokoľvek, kto spĺňa podmienky prenájmu (vek, vodičské oprávnenie a pod.). Jednoducho v priebehu online rezervácie vyplňte jeho osobné údaje.

Sú v cene prenájmu vozidla z požičovne áut zahrnuté všetky poplatky?

Prevažná časť našich prenájmov áut zahŕňa ochranu proti krádeži, poistenie za škody v prípade kolízie (CDW), miestne dane, letiskové príplatky a cestné poplatky. Za akékoľvek služby navyše zaplatíte pri preberaní vozidla, napr. poplatky pre mladých vodičov, za ďalšieho vodiča alebo za jednosmerný prenájom. O všetkých dodatočných poplatkoch sa dozviete priamo pri rezervácii (a ak si vezmete vlastnú detskú autosedačku alebo GPS, môžete svoje náklady jednoducho znížiť). Viac informácií o tom, čo všetko je zahrnuté v cene, nájdete v Zmluvných podmienkach pri výbere auta.