Skip to main content

Poznávacie zájazdy s Pelikánom

Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb
Najlepšie pobyty podľa Pelikána
Akciové letenky do svetových metropol

 

 

Široká ponuka
Akciové ceny
Experti na poznávačky
Online z pohodlia domova
Partnerské benefity
Klientský servis

Poznávacie zájazdy s Pelikánom a poistením na istotu

Zaleťte si s Pelikánom do svetových metropol s najväčším slovenským vyhľadávačom dovoleniek a leteniek a expertom na poznávacie zájazdy. V ponuke Pelikána nájdete široký výber leteniek a dovolenkových ponúk pre všetky kategórie cestovateľov. A keďže záujem o cestovanie je veľký a tento rok rastie dvojnásobne, rozširujeme našu ponuku o poznávacie zájazdy so sprievodcom, rôzne expedície pre dobrodruhov a v ponuke máme aj široký výber top pobytov v najzaujímavejších svetových metropolách s letenkou a osvedčenými hotelmi.

Novinkou v ponuke Pelikána je unikátne poistenie leteniek KOALA, vďaka ktorému dostane každý pasažier 200 eur za každý zrušený let alebo za meškanie viac ako 2 hodiny.

Bonusom a istotou pre cestovateľov je možnosť dokúpenia si poistenia ISTOTA, ktoré zaručuje preplatenie liečebných nákladov a následkov po úraze. Platí však aj v iných rôznych nečakaných a nie veľmi príjemných situáciách, ako napríklad problémy s batožinou, meškanie dopravného prostriedku, potreba pátrania alebo záchrany alebo poškodenie zdravia a majetku tretích osôb. Ak máte poistenie STORNO a viete sa preukázať potvrdením o udalosti ako ochorenie, úraz alebo aj strata práce a ďalšie neočakávané situácie, za nepreletenú časť vašej letenky sa vám vrátia peniaze. Pri niektorých dovolenkových ponukách môžete využiť aj službu FLEX, s ktorou môžete vybrané pobyty zrušiť bez udania dôvodu aj 14 dní pred plánovaným odletom.