Skip to main content

Hľadáte výhodné ubytovanie v New Yorku?


V New Yorku zoženiete ubytovanie rôznych kategórií - od najdrahšieho a najexkluzívnejšieho až po to najlacnejšie - záleží len na vašich preferenciách. Vybrať ubytovanie si môžete aj podľa počtu nocí, typu stravovania, vzdialenosti od centra mesta, aktuálnych fotografií či recenzií od návštevníkov. Medzi hotelmi v New Yorku môžete teda filtrovať nielen podľa ceny, ale aj popularity medzi hosťami.

Hľadáte lacný hotel v New Yorku? Čím bližšie k centru, tým je cena vyššia. Nachádza sa tu však väčšina najznámejších pamiatok. Lacnejšie ubytovanie zoženiete síce ďalej od centra New Yorku, mesto však disponuje metrom a bohatou sieťou mestskej hromadnej dopravy. S rýchlymi presunmi po meste tak určite nebudete mať žiadny problém. Pre tých, čo chcú byť čo najviac flexibilní a neboja sa premávky velkomesta máe pripravenú bohatú ponuku kde si môžete požičať auto .
 

Hotely v New Yorku
 

 

Prečo cestovať do New Yorku?


New York City je mesto, ktoré nikdy nespí. Žlté taxíky, ktoré sa snažia preradiť z jedného pruhu do druhého, večne meniaca sa silueta mesta, veľkolepé parky v strede betónovej džungle, denne oslavy na uliciach, protesty, otváranie nových barov a reštaurácií, pizza 24/7 a tak by sme mohli pokračovať do nekonečna. Energia tohto mesta ti jednoducho nedá spať.

Letenky a pobyty v New Yorku


Rozhodli ste sa pre návštevu velkolepého New Yorku ? Skvelý výber! Máme pre vás niekoľko užitočných rád a informácií, ktoré sa vám určite budú hodiť, vrátane tipov na lacné hotely v New Yorku. Ak si cestu do USA organizujete sami, pripravili sme pre vás aj bohatú ponuku akciových leteniek do New Yorku, ktorú každý deň aktualizujeme. Ak však uvažujete nad kúpou kompletného zájazdu v New Yorku a máte záujem o balík zahrňujúci letenky a ubytovanie v jednom, odporúčame vám pozrieť si našu aktuálnu ponuku pobytov v New Yorku priamo na Pelikán.sk.

Akciové letenky do New Yorku

Mohlo by vás zaujímať

Nenašiel som hotel v New Yorku, v ktorom by som sa rád ubytoval, ako mám postupovať?

Pelikán sa snaží svoju ponuku hotelov v New Yorku neustále rozširovať a mať čo najviac hotelov aj vo svojej online ponuke. Stále sa však môže stať, že hotel, ktorý práve hľadáte, v ponuke nemáme. Radi pre vás ale preveríme aj iné možnosti ubytovania v New Yorku a pripravíme ponuku na mieru podľa vami zadaných kritérií. Preto nás aj v tomto prípade neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese pobyty@pelikan.sk a naši dovolenkoví špecialisti urobia všetko, aby vám ponuku na váš vysnívaný hotel v New Yorku poslali, prípadne ponúkli adekvátne alternatívy.

Čo v New Yorku znamená označenie izby “Cenovo zvýhodnená / Economy“?

Tento typ izieb býva nielen v USA označovaný mnohými pojmami, napríklad aj “Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp“ a pod. Ide o izby, ktoré sú cenovo zvýhodnené a môžu (ale aj nemusia) mať nejaký hendikep (menšia rozloha, horšia poloha, výhľad do prevádzkovej časti hotela, menšie okno, bez balkóna, pri výťahu, bez rekonštrukcie a pod). Keďže rozdiel v cene medzi takýmto a štandardným typom izby býva často len pár eur, odporúčame zvoliť radšej štandardný typ izby. Radi Vám pomôžeme s identifikáciou a výberom vhodného typu ubytovania v New Yorku počas vášho pobytu v Spojených štátoch.

Čo v Spojených štátoch amerických znamená označenie hotelov Adults only?

Adults only sú hotely, ktoré sú určené len pre dospelé osoby resp. osoby od určitého veku (zväčša od 18 rokov, no môže byť aj od 14, alebo 16 rokov). Tieto hotely v USA neakceptujú na pobyte rodiny s malými deťmi a sú vhodné najmä pre páry a ľudí, ktorí počas dovolenky vyhľadávajú pokojnú atmosféru hotela.

Čo ak mám pri výbere ubytovania v New Yorku záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania, iný počet osôb, alebo iný termín ubytovania v New Yorku nás stačí kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.