Skip to main content

Hľadáte výhodné ubytovanie v Chorvátsku?


V obľúbenej destinácii Slovákov zoženiete ubytovanie rôzneho typu - od apartmánov, cez penzióny a hotely, až po botely či dovolenkové domy – všetko záleží len na vás. Vybrať si to najideálnejšie ubytovanie môžete samozrejme aj podľa počtu nocí, stravovania, vzdialenosti od pláže, aktuálnych fotografií či recenzií od návštevníkov. Vďaka veľmi jednoduchému filtru tak viete vaše vysnívané ubytovanie v Chorvátsku rezervovať či kúpiť aj za veľmi výhodnú cenu.

Hotely v Chorvátsku

 

Letenky a pobyty v Chorvátsku


Dovolenka pri Jadranskom mori je vždy skvelý nápad. Krásna tyrkysová voda, nespočetné množstvo pláží, historické mestečká či promenády plné skvelých reštaurácií a barov sú zárukou spokojnosti. Aby sme vám vašu cestu k slovenskému moru uľahčili, pripravili sme pre vás niekoľko rád a užitočných informácií, vrátane tipov na skvelé hotely v Chorvátsku. Veľa času, ale i peňazí teraz ušetríte, ak sa do Chorvátska rozhodnete cestovať letecky. Ponuku akciových leteniek do Splitu, Zadaru, Dubrovnika a mnohých ďalších miest pre vás pravidelne aktualizujeme. Ak uvažujete nad kúpou kompletného zájazdu do Chorvátska a máte záujem o balík zahrňujúci letenky a ubytovanie v jednom, odporúčame vám pozrieť si našu aktuálnu ponuku pobytov v Chorvátsku priamo na stránke Pelikán.sk.

Akciové letenky do Chorvátska

Mohlo by vás zaujímať

Nenašiel som hotel v Chorvátsku, v ktorom by som sa rád ubytoval, ako mám postupovať?

Pelikán sa snaží svoju ponuku hotelov v Chorvátsku neustále rozširovať a mať čo najviac hotelov aj vo svojej online ponuke. Stále sa však môže stať, že hotel, ktorý práve hľadáte, v ponuke nemáme. Radi pre vás ale preveríme aj iné možnosti ubytovania v Chorvátsku a pripravíme ponuku na mieru podľa vami zadaných kritérií. Preto nás aj v tomto prípade neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese pobyty@pelikan.sk a naši dovolenkoví špecialisti urobia všetko, aby vám ponuku na váš vysnívaný hotel v Chorvátsku poslali, prípadne ponúkli adekvátne alternatívy.

Čo v Chorvátsku znamená označenie izby “Cenovo zvýhodnená / Economy“?

Tento typ izieb býva nielen v Chorvátsku označovaný mnohými pojmami, napríklad aj “Low cost / Promotion / Bestpreis / Sparzimmer / Spartipp“ a pod. Ide o izby, ktoré sú cenovo zvýhodnené a môžu (ale aj nemusia) mať nejaký hendikep (menšia rozloha, horšia poloha, výhľad do prevádzkovej časti hotela, menšie okno, bez balkóna, pri výťahu, bez rekonštrukcie a pod). Keďže rozdiel v cene medzi takýmto a štandardným typom izby býva často len pár eur, odporúčame zvoliť radšej štandardný typ izby. Radi Vám pomôžeme s identifikáciou a výberom vhodného typu ubytovania v Chorvátsku počas vašej dovolenky.

Čo v Chorvátsku znamená označenie hotelov Adults only?

Adults only sú hotely, ktoré sú určené len pre dospelé osoby resp. osoby od určitého veku (zväčša od 18 rokov, no môže byť aj od 14, alebo 16 rokov). Tieto hotely a rezorty v Chorvátsku neakceptujú na dovolenke rodiny s malými deťmi a sú vhodné najmä pre páry a ľudí, ktorí počas dovolenky vyhľadávajú pokojnú atmosféru hotela.

Čo ak mám pri výbere ubytovania v Chorvátsku záujem o iný typ stravy, iný počet osôb, alebo termín ako je na stránke?

V prípade záujmu o iný typ stravovania, iný počet osôb, alebo iný termín ubytovania v Chorvátsku nás stačí kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a radi Vám preveríme dostupnosť a pripravíme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií.