Skip to main content

Last Minute Dovolenka 2024

Zážitky bez čakania vďaka last minute pobytom

All Inclusive Egypt

All Inclusive Turecko

Last minute dovolenky - široký výber a skvelé ceny

Prinášame vám bohatý výber last minute dovoleniek za skvelé ceny. Vyberte si last minute dovolenku v jednej z obľúbených dovolenkových destinácii, v našej ponuke nájdete široký výber tých najlepších hotelov za last minute ceny po celý rok.

Každý hľadá najlepšie last minute dovolenky, preto máme v Pelikáne špeciálny tím, ktorý každý deň vyberá najatraktívnejšie ponuky, ktoré miznú do pár minút po zverejnení. V našej ponuke last minute zájazdov nájdete „fresh“ ponuky na letnú dovolenku pri mori.

Výhodou je, že na Pelikáne vždy vidíte konečnú cenu – so žiadnymi skrytými či inými poplatkami. Kliknite si na našu stránku každý deň a máte pokope najlepšie tipy na dovolenky od slovenských a rakúskych CK na celé leto.

V last minute ponuke sa nachádzajú all inclusive dovolenky, pobyty pri mori i vybrané hotely. Dovolenka v Taliansku, Grécku, Španielsku, Egypte, Turecku či dovolenka v Afrike? Máme to všetko!

 

Pre koho sú last minute dovolenky ideálne?

Last minute ponuky sú vhodné pre dovolenkárov, ktorí majú svoju batožinu už skoro zbalenú chcú dovolenkovať čo najskôr. Takéto ponuky zverejňujeme zvyčajne s odletom do 3-9 dní. Ak by ste radi odleteli na dovolenku ešte skôr, odporúčame ultra last minute dovolenky, s ktorými budete mať šancu vycestovať a užívať si dovolenku už zajtra alebo o 2 dni. 

 

Neustále aktualizovaná široká ponuka last minute pobytov

V Pelikáne pravidelne aktualizujeme ponuku last minute pobytov. Na jednom mieste u nás nájdete ponuky od stoviek cestovných kancelárii. Túžite po last minute rodinnej dovolenke plného oddychu alebo po romantickom pobyte so svojou polovičkou? Last minute dovolenku si u nás ľahko vyberiete, či už túžite po exotickej dovolenke alebo pobyte pri Jadranskom mori. 

 

Last minute zájazdy do celého sveta

Na tejto stránke nájdete tie najpopulárnejšie last minute dovolenky po celom svete. Najznámejšími európskymi last minute destináciami sú Grécko, Turecko, Španielsko, Chorvátsko, Malta a Bulharsko. V Afrike Slováci najradšej cestujú do Egypta, Tuniska, Maroka a na Zanzibar. V poslednom čase sú čoraz populárnejšie aj last minute dovolenky v Karibiku a to hlavne v Dominikánskej republike, na Kube, v Mexiku a v Kostarike. 

Na Pelikan.sk máme hotely a pobyty len od renomovaných cestoviek, ktoré sa nám dlhými rokmi osvedčili a hlavne boli s nimi naši dovolenkári spokojní.