Skip to main content

Ultra last minute dovolenka - Odlet zajtra

Kam
Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb
Najlepšie ultra last minute pobyty s odletom zajtra
Akciové letenky s odletom zajtra

 

 

 

Ultra last minute dovolenky - odlet zajtra

Dovolenka na poslednú chvíľu? Žiaden problém! Z našej bohatej ponuky ultra last minute dovoleniek za skvelé ceny s odletom už zajtra si určite vyberiete! Či už sa rozhodnete pre dovolenku v Bulharsku za bezkonkurenčné ceny, alebo uprednostníte Grécko s jeho jedinečnými ostrovmi ako Santorini, Korfu, či Zakynthos, alebo sa vyberiete za azúrovým morom do slnečného Turecka. Zaslúžený oddych na pláži s ultra last minute dovolenkou od Pelikána si zaručene vychutnáte.
 

Ultra last minute ponuky od Pelikána


Vyberte si z našej ponuky ultra last minute dovoleniek s odletom zajtra alebo do niekoľkých dní za vynikajúce ceny! Všetky dovolenkové balíky zobrazujeme za konečné ceny vrátane servisných poplatkov. U nás nájdete obľúbené dovolenkové destinácie pri mori, top hotely s animátormi pre rodiny s deťmi, last moment poznávacie zájazdy v rámci celého sveta, exotické dovolenkové pobyty či relax vo wellness hoteloch.
 

Pre koho sú určené ultra last minute dovolenky?


Ultra last minute dovolenky sú ideálne pre ľudí, ktorí majú už takmer zbalenú batožinu a sú pripravení vycestovať na dovolenku v každej chvíli. Pri ultra last minute dovolenkách nemusíte čakať týždne či mesiace na dovolenku. Práve naopak! Užiť si ju môžete doslova len pár hodín po nákupe. 

Zažite tento rok perfektnú ultra last minute dovolenku pri mori s pohodlným odletom zajtra. Spoľahnúť sa na nás môžete pri všetkom - vybavíme vám letenky, ubytovanie, transfer, poistenie, či prenájom auta. V ponuke Pelikána nájdete okrem našich vlastných dovolenkových ponúk aj široký výber pobytov od slovenských, rakúskych a nemeckých touroperátorov. Bonusom a istotou pre cestovateľov je možnosť dokúpenia si poistenia ISTOTA, ktoré im pokryje liečebné náklady aj v prípade ochorenia COVID-19, či služby FLEX, s ktorou môžu vybrané pobyty zrušiť bez udania dôvodu aj 14 dní pred plánovaným odletom. Letieť s Pelikánom na dovolenku sa naozaj oplatí!