Skip to main content

Ultra last minute dovolenka - Odlet zajtra

Kam
Najskôr od
Najneskôr do
Počet osôb
Najlepšie ultra last minute pobyty s odletom zajtra
Akciové letenky s odletom zajtra

 

 

 

Ultra last minute dovolenky - odlet zajtra

Dovolenka na poslednú chvíľu? Žiaden problém! Z našej bohatej ponuky ultra last minute dovoleniek za skvelé ceny s odletom už zajtra si určite vyberiete! Či už sa rozhodnete pre dovolenku v Bulharsku za bezkonkurenčné ceny, alebo uprednostníte Grécko s jeho jedinečnými ostrovmi ako Santorini, Korfu, či Zakynthos, alebo sa vyberiete za azúrovým morom do slnečného Turecka. Zaslúžený oddych na pláži s ultra last minute dovolenkou od Pelikána si zaručene vychutnáte.
 

Ultra last minute ponuky od Pelikána


Vyberte si z našej ponuky ultra last minute dovoleniek s odletom zajtra alebo do niekoľkých dní za vynikajúce ceny! Všetky dovolenkové balíky zobrazujeme za konečné ceny vrátane servisných poplatkov. U nás nájdete obľúbené dovolenkové destinácie pri mori, top hotely s animátormi pre rodiny s deťmi, last moment poznávacie zájazdy v rámci celého sveta, exotické dovolenkové pobyty či relax vo wellness hoteloch.
 

Pre koho sú určené ultra last minute dovolenky?


Ultra last minute dovolenky sú ideálne pre ľudí, ktorí majú už takmer zbalenú batožinu a sú pripravení vycestovať na dovolenku v každej chvíli. Pri ultra last minute dovolenkách nemusíte čakať týždne či mesiace na dovolenku. Práve naopak! Užiť si ju môžete doslova len pár hodín po nákupe. Zažite tento rok perfektnú ultra last minute dovolenku pri mori s pohodlným odletom zajtra. Spoľahnúť sa na nás môžete pri všetkom - vybavíme vám letenky, ubytovanie, transfer, poistenie, či prenájom auta. V ponuke Pelikána nájdete okrem našich vlastných dovolenkových ponúk aj široký výber pobytov od slovenských, rakúskych a nemeckých touroperátorov.

Pelikán prináša tiež unikátne doplnkové služby k vašej letenke. S jedinečnou službou Zmena z akéhokoľvek dôvodu môžete zmeniť akékoľvek prvky v rezervácii, ako dátumy letov, samotnú destináciu či mená cestujúcich. Poslúži vám na to kredit vo výške 80% vašej pôvodnej objednávky. Podmienkou je, že nám žiadosť o zmenu oznámite minimálne 72 hodín pred odletom prvého letu v rezervácii, a to bez udania akéhokoľvek dôvodu. Novinkou medzi našimi službami je tiež Poistenie meškania letu od Koaly, vďaka ktorému dostanete kompenzáciu vo výške 200 eur za každý let, ktorý mešká dve a viac hodín. Nemusíte o nič žiadať ani nič dokladovať. Koala vás bude v prípade takejto udalosti priamo kontaktovať.